×

HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0532 111 73 73'E GÖNDER
3HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@sermedhavuz.com.tr mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

YOU POOL REQUEST WILL BE TURNED FROM DREAM INTO REAL ONLY IN THREE STEPS!

1 TAKE A PICTURE OF GARDEN!
2 SEND TO +90 532 111 73 73 VIA WHATSAPP
3YOUR POOL COMES TO YOUR GARDEN!

Please e-mail your request to info@sermedhavuz.com.tr for your comments and suggestions.

NEDEN SERMED HAVUZ ?

Sermed Havuz sistemlerinde öncelikli ve önemli konu nedir? İnşaat hızı mı? Taşıyıcı yapı malzemesi mi? Üretim standartlarına sahip olup olmadığı mı? Proje uygulanabilirliği mi? Havuzdaki sağlamlık ve dayanıklılık mı? Estetik ve konfor mu? Elbette bunların tümü önem taşıyor. Ve bütün bu soruları sorduğumuzda, geleneksel malzeme ve yöntemlere oranla çeliğin ve liner kaplamanın tartışılmaz üstünlüğü ortaya çıkıyor.

Sermed Havuz Sistemleri, galvanizli hafif çelik yapı sistemi ve liner kaplama ile geleneksel malzeme ve yöntemlerin inşaat sektörümüzdeki egemenliğine son verecek güçlü ve çağdaş bir adım atıyor. Sermed Havuz Sistemleri ile Türkiye’de havuzlara güven geliyor, hız geliyor, konfor geliyor, estetik geliyor… SERMED HAVUZ, seçenekler demektir…

Sermed Havuz Sistemleri, bireysel olarak havuz yaptırmak isteyenlere, bölgesel müteahhitlere, tesislere , anaokulu, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine yönelik, tüm detay ve ürün kullanımları çözülmüş, her tür coğrafya ve bölgeye hitap edebilen hazır “konsept” havuzlar sunmaktadır.

Sermed Havuz Sistemleri, hazır projeler dışında size özel projeler üretebildiği gibi, mevcut projenize göre de hizmet verebilir. SERMED HAVUZ, güvenceler demektir…

TÜRKİYE'NİN LİDER PREFABRİK HAVUZ FİRMASI

Satış, Uygulama ve Müşteri Hizmetleri Güvencesi; Sermed Havuz Sistemleri güvenceleri, ihtisaslı kadroların koordinasyonunda, tüm taleplerin anında cevaplanabildiği ve bölge fark etmek sizin Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen, Sermed Havuz Sistemleri firmasının yönetimindeki hizmet organizasyonu ile hayat buluyor.

Sermed Havuz Sistemleri seçerken… Profesyonel satış ve pazarlama kadrolarından her türlü bilgiyi rahatlıkla alabilir, hayallerinizi dilediğinizce şekillendire bilirsiniz. Sahip olacağınız havuz ile ilgili tüm standart ve detayları açıkça görebilir, kötü sürprizler yaşamazsınız.

Havuzunuza karar verdikten sonra… Profesyonel şantiye kontrol-yönetim altyapısı ve onlarca personelden oluşan sertifikalı ekiplerin montaj altyapısı ile, havuz sahibi olmak için inşaatçı olmanıza gerek kalmaz.

Havuzlu hayatınızda da… Yaşayabileceğiniz en ufak problemi dahi müşteri hizmetleri ve servis ağımız ile paylaşabilir, sorunları değil havuzunuzun keyfini yaşarsınız.

Sermed Havuz Sistemleri ’ne nerede olursanız olun, aynı standartlar ve hizmet kalitesi ile ulaşabilecek olmanız tüm güvencelerimizin teminatı anlamına geliyor.

SİZİN İÇİN YAPTIKLARIMIZ

6000

TESLİM EDİLMİŞ UYGULAMA

300+

YENİ BAŞLANMIŞ PROJE

10

YIL GARANTİ

16

YIL TECRÜBE

BİZİ TERCİH EDİN

Siz tatilinizin tadını doyasıya çıkarırken izin verin biz de beklentilerinizin çok üzerinde bir yaz tatili sunmanın tatlı gururunu yaşayalım.

TOP